Bony podarunkowe

BONY PODARUNKOWE

KARTY PODARUNKOWE NA MASAŻE I VOUCHERY NA PREZENT

Gabitet Dotyk i Zdrowie  oferuje Bony Upominkowe (kwotowe lub na konkretny zabieg/pakiet).

Bon Upominkowy to doskonały pomysł na prezent dla ludzi dbających o swoje zdrowie, zabieganych, którzy nie cierpią na nadmiar wolnego czasu, a po ciężkim dniu marzą o chwili relaksu i spokoju. Naszym klientom dajemy możliwość zakupu i zrealizowania fantastycznych bonów upominkowych na pakiety oraz zabiegi kosmetyczne i odnowy biologicznej.

JAK WYGLĄDA BON?

Oferowane przez nas bony upominkowe do Spa są idealnym pomysłem na prezent z okazji takich jak: urodziny czy imieniny. Pakiety zabiegowe stanowią oryginalny upominek na Dzień Kobiet, Dzień Mamy, Wieczór Panieński czy prezent pod choinkę. Państwo dokonujecie wyboru którym z oferowanych zabiegów chcielibyście obdarować najbliższą osobę, my gwarantujemy wysoki poziom usług, profesjonalne doradztwo, bezpłatne konsultacje oraz szeroką ofertę zabiegową.

Bony Upominkowe Dotyk i Zdrowie posiadają elegancką formę. Wydrukowane są na wysokiej jakości papierze i dodatkowo zapakowane w elegancką obwolutę. Bony w wersji elektronicznej otrzymacie Państwo w formie pliku PDF do samodzielnego wydruku.

JAK KUPIĆ BON?

Bony wystawiamy “od ręki” i wydajemy w Gabinecie Dotyk i Zdrowie. Bon możemy również wysłać do Klienta pocztą, pod wskazany przez kupującego adres doręczenia (lub na życzenie mailem – w formie elektronicznej do samodzielnego wydruku).

Bon można także zakupić za pośrednictwem na naszej strony www poniżej w korespondencji znajdują się linki do opłacenia bonu i formularz do uzupełnienia danych dla obdarowywanej osoby.

Zakupiony voucher z dostawą na email, otrzymasz w do 12 godzin od zapłaty!

Istnieje także możliwość zakupu indywidualnych pakietów usług dla grup, firm!

Do Bonu możesz zamówić również ekskluzywne kosmetyki Spa z naszej oferty, które będą stanowić idealne połączenie oryginalności i funkcjonalności gwarantującej pełną satysfakcję z otrzymanego prezentu.