Usługi

Jak mogę Ci pomóc?

Program “Dotyk i Zdrowie”

Program “Dotyk i Zdrowie”

Propozycja dla wszystkich pragnących kompleksowo zaopiekować się swoim zdrowiem, wyglądem i samopoczuciem. Na podstawie szczegółowego wywiadu zostaje opracowany plan działania terapeutycznego, modelującego i upiększającego (w proporcji zależnej od indywidualnych potrzeb). Ustalone zabiegi w zależności od preferencji mogą być przeprowadzane podczas jednej 3,5 godz. wizyty lub oddzielnie. Po przeprowadzeniu wywiadu w ciągu 5 dni przygotowana jest propozycja programu.

SZCZEGÓŁY
Refleksologia

Refleksologia

Refleksologia to nauka o refleksach które znajdują się m.in. na stopach, dłoniach i mają bezpośrednie połączenie ze wszystkimi gruczołami, organami i częściami ciała. Wykorzystywana była już w starożytnym Egipcie jako naturalna metoda przywracania organizmu do stanu równowagi (homeostazy) a tym samym do leczenia schorzeń i ich zapobieganiu. Jeśli męczą Cię bóle czy niedomagania w ciele i chcesz poszukać w swoich stopach drogi do dobrego zdrowia, dobrze trafiłaś/trafiłeś. Będę Twoim przewodnikiem, o ile zechcesz.

SZCZEGÓŁY
Odmładzanie i upiększanie

Odmładzanie i upiększanie

Wielu z Was pewnie zgodzi się ze mną, że najważniejsze jest to na ile lat się czujemy a nie ile pokazuje nasz PESEL. Czasami jednak ciało niekoniecznie odzwierciedla nasz “odczuwany wiek” a tak chciałoby się zatrzymać postępujące oznaki czasu. Wydobyć piękno, które może zostało już trochę “przykryte” przez problemy życia codziennego. Na szczęście sposobów jest wiele. Ja oferuję te naturalne. Masaż liftingujący, relaksujący, ale również głęboki, po to żeby rozluźnić wszystkie mięśnie, wyrównać asymetrie, przywrócić prawidłowe napięcie tkanek. Do tego naturalne kosmetyki, miód manuka, aromaterapia. W “Dotyk i Zdrowie” pamiętamy także o cerach trądzikowych, wrażliwych i z przebarwieniami.

SZCZEGÓŁY
Modelowanie ciała

Modelowanie ciała

W natłoku codziennych obowiązków często czasami ledwo zdążamy nałożyć kosmetyk na twarz i zrobić szybki makijaż, tymczasem nasze całe ciało potrzebuje uwagi, dopieszczenia i zadbania o formę. Sposobów na modelowanie ciała jest mnóstwo, jak we wszystkim liczy się systematyczność. Z drugiej strony warto zacząć od małych kroków i choć raz na jakiś czas pozwolić sobie, żeby ktoś nas wspomógł. Wybrałam na tę okoliczność cztery zabiegi, które stanowią połączenie pracy manualnej i produktów intensywnie modelujących ciało. Każdy trochę inny w działaniu i przebiegu.

SZCZEGÓŁY
Relaks i zdrowie

Relaks i zdrowie

Nie od dziś wiadomo, że masaże mają dobroczynny wpływ na zdrowie i wygląd naszego ciała oraz na nasze samopoczucie. Rodzajów masaży jest wiele, każdy z nich ma trochę inne działanie, przebieg wykonania, docelową grupę odbiorców, niektóre z nich są wręcz jedynie elementem całego systemu terapeutycznego. Moja propozycja to cztery rodzaje masaży, każdy inny. Masaże modelujące ciało znajdziesz w kategorii Modelowanie Ciała, w tym również NOWOŚĆ - zabieg modelujący biust.

SZCZEGÓŁY