Usługi

Jak mogę Ci pomóc?

Zabiegi uzdrawiania energią Reiki

Zabiegi uzdrawiania energią Reiki

Reiki jest starożytną techniką uzdrawiania, wywodzącą się od mistrzów dalekiego wschodu. Metoda polega na przekazywaniu Boskiej, uniwersalnej Energii Życia poprzez dłonie w celu uruchomienia naturalnych zdolności organizmu do samoleczenia i usuwanie blokad energetycznych w czakrach i meridianach, jakie zgromadziły się w naszym ciele. W tej metodzie jest możliwy jest również zabieg na odległość, ponieważ jestem po inicjacji II stopnia reiki. WAŻNE! Reiki nie jest związana ani też nie stoi w sprzeczności z żadną religią ani filozofią życiową.

SZCZEGÓŁY
Refleksologia

Refleksologia

Refleksologia to nauka o refleksach które znajdują się m.in. na stopach, dłoniach i mają bezpośrednie połączenie ze wszystkimi gruczołami, organami i częściami ciała. Wykorzystywana była już w starożytnym Egipcie jako naturalna metoda przywracania organizmu do stanu równowagi (homeostazy) a tym samym do leczenia schorzeń i ich zapobieganiu. Jeśli męczą Cię bóle czy niedomagania w ciele i chcesz poszukać w swoich stopach drogi do dobrego zdrowia, dobrze trafiłaś/trafiłeś. Będę Twoim przewodnikiem, o ile zechcesz.

SZCZEGÓŁY
Manualne terapie i masaże twarzy

Manualne terapie i masaże twarzy

Wielu z Was pewnie zgodzi się ze mną, że najważniejsze jest to na ile lat się czujemy a nie ile pokazuje nasz PESEL. Czasami jednak ciało niekoniecznie odzwierciedla nasz “odczuwany wiek” a tak chciałoby się zatrzymać postępujące oznaki czasu. Wydobyć piękno, które może zostało już trochę “przykryte” przez problemy życia codziennego. Na szczęście sposobów jest wiele. Ja oferuję te naturalne. Masaż liftingujący, relaksujący, ale również głęboki, po to żeby rozluźnić wszystkie mięśnie, wyrównać asymetrie, przywrócić prawidłowe napięcie tkanek.

SZCZEGÓŁY
Relaks i zdrowie

Relaks i zdrowie

Nie od dziś wiadomo, że masaże mają dobroczynny wpływ na zdrowie i wygląd naszego ciała oraz na nasze samopoczucie. Rodzajów masaży jest wiele, każdy z nich ma trochę inne działanie, przebieg wykonania, docelową grupę odbiorców, niektóre z nich są wręcz jedynie elementem całego systemu terapeutycznego. Moja propozycja to cztery rodzaje masaży, każdy inny. Masaże modelujące ciało znajdziesz w kategorii Modelowanie Ciała, w tym również NOWOŚĆ - zabieg modelujący biust.

SZCZEGÓŁY