Refleksologia

Zabieg refleksologii

Terapeutyczna praca na stopach, w zależności od indywidualnych potrzeb obszarem do pracy mogą być również dłonie, ręce, łydki. Przed zabiegiem (ale po obejrzeniu stóp w celach terapeutycznych) na życzenie kąpiel stóp w soli lub peeling o działaniu dopasowanym do indywidualnych potrzeb


60 min - 130 zł
Przy zakupie 10 zabiegów 10% taniej

Zabieg refleksologii połączony z aromaterapią

Terapeutyczna praca na stopach, w zależności od indywidualnych potrzeb obszarem do pracy mogą być również dłonie, ręce, łydki, przed zabiegiem (ale po obejrzeniu stóp w celach terapeutycznych) na życzenie kąpiel stóp w soli lub peeling o działaniu dopasowanym do indywidualnych potrzeb, dodatkowo w stopy wcierany jest indywidualnie dobrana mikstura sporządzona na bazie oleju naturalnego i najwyższej jakości olejku eterycznego DoTerra. W celu wzmocnienia efektu terapeutycznego olejki aplikowane są również w formie dyfuzji.


60 min - 150 zł
Przy zakupie 10 zabiegów 10% taniej

Refleksologia dla zabieganych

Terapeutyczna praca na dłoniach, rękach i jeśli jest potrzeba również paznokciach, dodatkowo w dłonie wcierana jest indywidualnie dobrana mikstura sporządzona na bazie oleju naturalnego i najwyższej jakości olejku eterycznego DoTerra. W celu wzmocnienia efektu terapeutycznego olejki aplikowane są również w formie dyfuzji.


40 min - 80 zł
Przy zakupie 10 zabiegów 10% taniej